Automat do gry Aliens

Automat do gry Aliens

 

Wreszcie! Automatu do gry, na który czekaliśmy ponad miesiąc, ostatecznie został uruchomiony w partnerskich kasynach. Firma Net Entertainment poinformowała, że automat do gry Aliens – jest koronnym produktem w jej kolekcji. Użyto najnowszych osiągnięć technologicznych i programistycznych. Oszałamiająca grafika, animacja i gra bonusowa zmuszająca nas do gry w ”Aliens” ponownie i ponownie. W opisie dodano wideo na którym można zobaczyć grę bonusową drugiego poziomu. Poziom ten jest nazywany “The Clash”. Przejdź przez trzy poziomy, pokonaj królową ula, a otrzymasz kwotę w rozmiarze 240 swoich wszystkich zakładów. Maksymalna wygrana w slocie filmu “Aliens” może wynosić do 570000 monet i zwrot zakładów, ustalony na poziomie 96,4%.

zakłady bukmacherskie

 

Wygląd automatu do gry Aliens:

Gra powtarza tematy z trylogii filmowej o obcych. Uruchomiając automat do gry Aliens oglądamy długi wprowadzający film, który tworzy odpowiednią atmosferę. Akcja gry przenosi nas na statek kosmiczny, który został zaatakowany przez kosmitów. Projekt graficzny jest poza wszelkimi pochwałami. Wiele animacji i pełne detali symbole. Nie od razu jest jasne, co trzeba wybrać lub zebrać. Wiele małych ikon, które to pojawiają się by raptem zniknąć. Na pierwszy rzut oka wydaje się dziwne, że przy wypadnięciu trzech symboli w linii gry, urządzenie samo dalej kręci się w poszukiwaniu premiowanego symbolu.

W automacie do gry Aliens każda kombinacja w grze na 3 i 4 bębnie kończy się w sposób niezwykły z przerwą i charakterystycznym dźwiękiem. Mi wydało się niezwykłe, że zysk obliczany jest praktycznie “w locie”. Ogólnie, slot Aliens sprawia wrażenie ultranowoczesnego wideo-slotu. Dostęp do tych i innych atrakcji zapewnią ci gry netent.

 

Dane techniczne w wideo-slocie “Aliens”:

Emulator oferuje grę na bębnach w trzech rzędach na piętnastu czynnych liniach. Obecne są też dwie gry bonusowe, symbol wild, mnożnik wygranych i respiny. Najwyższa wygrana w automacie do gry “Aliens”, wynosi 570000 żetonów. Minimalna wartość jednej monety 1 euro-cent. Maksymalna wartość monety 1 euro.