NHL: najwyższy stopień hokejowego wtajemniczenia

“Rangers” ograli “Edmonton” w meczu regularnego sezonu NHL.

Spotkanie zakończyło się wynikiem 3 : 1, dwukrotne trafienie zaliczył Michael Grabner.

Hokeiści klubu “New York Rangers”.

TASS

Klub “New York Rangers” z wynikiem 3 : 1 odniósł zwycięstwo nad “Edmonton” w meczu wyjazdowym regularnego sezonu National Hockey League (NHL).

W składzie zwycięzców dwukrotne trafienie zapisał na swoim koncie Michael Grabner (2 i 35 minuta) kolejny krążek wbił Dan Girardi (14). W drużynie przeciwnej wyróżnił się Andrei Sequera zdobywając jedyny gol (19).

“Rangersi” po 16 meczów zgromadzili 42 punkty i są na drugim miejscu w Konferencji Wschodniej. “Edmonton” z 19 punktami zdobytymi w 16 meczach plasują się na drugiej pozycji na Zachodzie – Apostas Desportivas Online.

W następnym meczu “Rangers” na wyjeździe spotka się z “Vancouver“. “Edmonton” zagra gościnnie z “Anaheim”. Oba mecze odbędą się w środę wieczorem. Zakłady sportowe z wielkim zainteresowaniem śledzą przebieg zawodowej ligi NHL.

“Vancouver” w dogrywce pokonał “Dallas” w meczu ligi NHL.

Spotkanie w Vancouver zakończyło się wynikiem 5 : 4 na korzyść gospodarzy.

Bramkarz “Vancouver” Ryan Miller.

TASS

“Vancouver” pokonał w dogrywce “Dallas” z wynikiem 5 : 4 u siebie w regularnym sezonie National Hockey League (NHL).

W drużynie “Vancouver” gole strzelili Bo Horvat (7 minuta), Loui Eriksson (44), Brandon Sutter (47), Troy Stecher (59) i Markus Granlund (62). W “Dallas” trafiali Patrick Eaves (6, 36), Lauri Korpikoski (7) i Antoine Roussel (52).

“Vancouver” wspiął się na 11 miejsce w klasyfikacji generalnej Konferencji Zachodniej, zgromadziwszy 13 punktów w 16 meczach. “Dallas” jest na siódmym miejscu, z 16 punktami po 16 meczach. W następnym meczu w dniu 15 listopada, “Vancouver” u siebie zagra z “New York Rangers”, tego samego dnia “Dallas” na swoim lodowisku spotka się z “New Jersey”.

W meczu otwarcia “Winnipeg” w rzutach karnych wygrał na swoim lodowisku z “Los Angeles” (3 : 2).